O nás

První idea založení naší cestovní kanceláře vznikla při studiích v anglickém městu Brighton. Zde nám bylo velkou inspirací poznání odlišných tradic, jiné mentality a především vytvoření úzkých kontaktů a přátel z odlišných koutů světa. Zvlášť úzké vazby jsme získali na kolegy ze Švýcarska. Právě zde se zrodil nápad, ukázat to nejlepší z historie, tradic a gastronomie z naší země.

Cheko Travel, s.r.o.

Naší přidanou hodnotou jsou zkušenosti z cestování, analýza nedostatků z trhu cestovního ruchu, kde nestačí danou zemi pouze navštívit, ale především si přivést nevšední zážitky za přiměřenou cenu.

Zajištujeme 100 % servis ​

Naší pracovníci zajištují veškerý servis od Vašeho příjezdu po dobu pobytu, při návštěvě akcí, zajištění ubytování až po odjezd domů. Přesto, že víme, jak složité je poznat zemi v tak krátkém čase, vytváříme pestrý a vyvážený program, který umožní našim návštěvníkům poznat historii a krásy naší země a jako bonus nabízíme i zážitky v podobě degustací vína, koupeli v pivu atd.

Interaktivní program

Náš program tvoříme tak, aby vždy byl zážitkový. Tedy historii a návštěvu památek vždy kombinujeme s degustacemi a nezapomenutelnými zážitky.

Rodinná tradice ​

Organizaci zážitkových akcí realizujeme ve spolupráci s ověřenými rodinnými partnery, kteří vychází především z údržování národních zvyků a tradic. To zasazené do nádherné oblasti České a Moravské krajiny, podtrhuje nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka.

Cena

V porovnaní s šířkou nabídky zajišťujeme jednu z nejnížších cen na trhu.

Napište nám !