První idea založení cestovní kanceláře Cheko Travel vznikla při studiích v anglickém městu Brighton. Zde nám bylo velkou inspirací poznání odlišných tradic, kultury, jiné mentality a především vytvoření úzkých kontaktů a přátel z odlišných koutů světa. Uvědomili jsme si lásku k cestování a ve spojení s našimi organizačními schopnostmi vznikla společnost Cheko Travel. Následně jsme se rozhodli veškeré své úsilí investovat do několika zemí. Zemí, které nás během života okouzlili. Zároveň s tím jsme si jasně stanovili, že naše portfolio nabízených destinací budeme rozšiřovat pouze výjimečně. Ve spolupráci s místními cestovními agenturami pracujeme na tvrzení, že Cheko Travel je v České republice specialistou na vybrané země.

Cheko Travel, s.r.o.

Naší přidanou hodnotou jsou zkušenosti z cestování, analýza nedostatků z trhu cestovního ruchu, kde nestačí danou zemi pouze navštívit, ale především si přivést nevšední zážitky za přiměřenou cenu.

Zajištujeme 100 % servis ​

Naší pracovníci zajištují veškerý servis od Vašeho příjezdu po dobu pobytu, při návštěvě jednotlivých aktivit, zajištění ubytování až po odjezd domů. Přesto, že víme, jak složité je poznat zemi v tak krátkém čase, vytváříme pestrý a vyvážený program, který umožní našim cestovatelům poznat krásy dané země.

Interaktivní program

Při tvorbě programu zájezdu kladem důraz, aby zmiňovaný itinerář byl vždy co nejvíce zážitkovým. Mimo historie a kultůry vybrané země, vždy umožňujeme vybrat si ze široké škály adrenalinu, prožitků či zkušeností.

Rodinná tradice ​

Organizaci zážitkových akcí realizujeme ve spolupráci s ověřenými místními partnery, kteří vychází především z údržování národních zvyků a tradic. To zasazené do nádherné oblasti nabízené destinace, podtrhuje nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka.

Cena

Na výběru obchodních partnerů v podobě zahraničních cestovních kanceláří nám velice záleží. Díky této skutečnosti Vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby, za co nejlepší ceny.

Napište nám !